Hakkımızda

1990 yılında pazarlama şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Funny Gıda, bu alanda elde ettiği başarıları takiben 1997 yılında üretici firma olma kararını almıştır. Private label (özel marka) konseptinin önde gelen temsilcilerinden biri haline gelen Funny Gıda, sağlıklı atıştırmalık sektöründe üretim yapmakta ve özellikle kahvaltılık gevrek ve kuruyemiş ürünleriyle ön plana çıkmaktadır.

Değerlerimiz

 

Funny Gıda olarak benimsediğimiz değerlerin başında kaliteli ve müşteri odaklı üretim süreci, dürüstlük ve güven, şeffaflık, çevre duyarlılığı, sosyal sorumluluk, iş etiği, şirket aidiyeti ve özveri gelmektedir.  

 

Misyon

• Gıda sektörünün gerektirdiği hassasiyete dair üst düzey bir farkındalıkla hareket ederek en sağlıklı ürünleri en iyi koşullarda ve en doğru maliyet yapıları ile üretmek.
• İnovatif bir perspektif benimseyerek yeni ürünler üzerinde çalışmak ve bu ürünlerin piyasaya sunulmasında öncü bir rol oynamak.
• Çalışanların Funny Gıda’nın parçası olmaktan manevi haz duyacağı bir şirket kültürünü benimsemek ve sürdürmek.

Vizyon

• Sağlıklı atıştırmalık sektöründe yarını yakalamak ve bu sayede dünyadaki sayılı firmalardan biri haline gelmek.
• Dinamik bir yaklaşım benimseyerek piyasanın değişen ihtiyaçlarına ayak uydurmak, her ürün kategorisinde daha iyiyi ve daha yeniyi tüketiciye ulaştırmak.
• Deneyimi güçlü Ar-Ge çalışmaları ile birleştirerek yeni ürünlerle yeni pazarlara ulaşmak.

Özel Markalı Ürünler

PL (Private Label-Özel Marka) sektöründe Türkiye'deki en kapsamlı hizmeti veren şirketimiz, müşteri talepleri doğrultusunda profesyonel kadrosu ile ambalaj dizayn, grafik tasarım, ambalaj baskı ve denetim, ürün ar-ge v.b. hizmetleri sunmaktadır. 

Kilometre Taşları

Teşekkurler

Sistemimize kaydınız alınmıştır.